Doporučujeme

Zcela esenciální věcí pro překladatele je schopnost PSÁT VŠEMI DESETI PRSTY a dívat se u toho do papírového textu nebo na monitor, ale ne na klávesnici…pro většinu profesionálů zcela běžná věc. Přesto se najdou i tací, kteří do počítače text jen ťukají, i když třeba opravdu hodně rychle. Dlouhodobý přítel a obchodní partner Petr Hochman na psaní všema deseti již dávno vytvořil perfektní aplikaci. Výuková videa 10 PRSTŮ – psaní všemi deseti zde .

Plánujete si koupit počítač a jste z Mladé Boleslavi? Prodej PC Mladá Boleslav právě pro Vás!

Vybrali jste si nábytek či postele z masivu na míru? Půjčte si naše vozidlo a odvezte si nábytek sami. Krásný a pohodlný domov je pro spokojenost člověka velmi důležitý. Poptávejte pouze kvalitní nábytek z prověřených materiálů.

Při montáži nábytku doporučujeme používat kvalitní a spolehlivé ochranné pracovní oděvy (obuv, rukavice aj.). Zdraví je nejdůležitější.

Milujete plávání v krásně prohřátých bazénech? Ohřev bazénů vám krásně vyhřeje vodu v bazénech jak venkovních, tak umístěných uvnitř vašeho sídla. Vytvořte si prostředí lázeňského koupání u vás doma! Pro podobné účely se používají výměníky. Výměníky tepla dokážou ušetřit energii a zároveň ji efektivně využít.

Obáváte se o své informace? Odposlech je ideální cestou pro monitorování osob.